796 544 399

Treningi

AKTUALNIE W PROGRAMIE

FITMAMA

Fitness dla kobiet z dziećmi od 3 m-ca życia do roku. Wspólne zajęcia umożliwiają zwiększenie więzi między mamą a dzieckiem. Pozwalają na szybszy powrót do formy z przed ciąży bez konieczności rozstania się z maleństwem. Celem ćwiczeń jest połączenie relaksu, odprężenia i zabawy z poprawieniem kondycji i polepszeniem samopoczucia każdej mamy. Zajęcia łączą elementy zajęć ABT, BS, pilates i stretching,.Ćwiczenia są prowadzone w tempie,w którym nie stanie się krzywda dzieciom, a muzyka i jej głośność dobrana jest do słuchu małych klientów.

PILATES

Doskonałe połączenie gimnastyki, tai-chi, jogi i baletu. Ćwiczenia realizowane są przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Wszelkie ruchy są płynne, powolne, ale też precyzyjne. Mają za zadanie zaangażowanie nie tylko dużych partii mięśni, ale i także mniejszych zwłaszcza tych położonych głęboko. Ćwiczenia niejako podążają za rytmem ciała i skoordynowanym oddechem. Pilates jest polecany wszystkim, bez względu na płeć, wiek, kondycję fizyczną. Wiele z ćwiczeń w tym programie ma działanie rozciągające, wobec czego szczególnie skierowane są do osób pragnących poprawić elastyczność ciała, nauczyć się w kontrolowany sposób wykonywać ćwiczenia i zachować prawidłową postawę na co dzień.

FAT KILLER

Trening skoncentrowany na spalaniu tkanki tłuszczowej zarówno w dolnych jak i górnych częściach ciała. Wzmacnia i podnosi kondycję fizyczną oraz wydolność serca, przyspiesza metabolizm organizmu. Ćwiczenia polecane są dla średniozaawansowanych i pragnących zrzucić zbędne kilogramy.

CROSS TRENING

Jest to program treningu siłowo – wytrzymałościowego. Polega na wykonywaniu określonych ćwiczeń w ścisle określonym czasie. Świetny trening dla chcących otrzymać szybkie efekty i pokonywać właśne słabości.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

To specjalistyczne zajęcia fitness, oparty na ćwiczeniach wzmacniających, oddechowych i rozciągających, dzięki któremu pozbędziesz się wszelkich bóli okolic kręgosłupa, bioder i karku, a wzmacniając mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków – zadbasz nie tylko o sylwetkę, ale i prawidłową postawę ciała. W efekcie poczujesz się zdrowiej, będziesz lepiej się prezentować i wyglądać. Pomocna w profilaktyce osteoporozy, otyłości i schorzeń kręgosłupa. Ćwiczenia te to wspaniała okazja do zachowania sprawności i cieszenia się życiem.

BODY SHAPE

to kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających, często z wykorzystaniem lekkiego obciążenia, o umiarkowanym tempie dzięki czemu możliwe jest skoncentrowanie się na technice, precyzji wykonania i bezpieczeństwie ruchów. Wzmacniają i ujędrniają mięśnie oraz je rozciągają. Zajęcia przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania, w tym dla osób początkujących.

PŁASKI BRZUCH

Trening mający na celu spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Pierwsza część zajęć polega na rozgrzaniu naszego ciała poprzez naukę krótkiego układu choreograficznego, druga część skupia uwagę na intensywnych ćwiczeniach mięśni brzucha i wzmacnianiu mięśni grzbietu.

FITBALL

Forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę oraz mniejszą piłeczkę, to idealna alternatywa dla wszystkich osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą. Kulisty kształt wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujących ciała, co wiąże się z potrzebą utrzymywania równowagi podczas wysiłku. Do zalet ćwiczeń z piłką należy duża ich skuteczność, zabezpieczenie przed obciążaniem kręgosłupa, zabawa oraz brak ograniczeń wiekowych.

pozostałe zajęcia