796 544 399

Treningi

WSZYSTKIE ZAJĘCIA

ABT - brzuch, pośladki, uda - forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Po rozgrzewce następuje kompleksowy zestaw ćwiczeń głównie na dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.


BODY SHAPE - to kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających, często z wykorzystaniem lekkiego obciążenia, o umiarkowanym tempie dzięki czemu możliwe jest skoncentrowanie się na technice, precyzji wykonania i bezpieczeństwie ruchów. Wzmacniają i ujędrniają mięśnie oraz je rozciągają. Zajęcia przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania, w tym dla osób początkujących.


BOXFIT- to wszechstronny trening stanowiący połaczenie sztuki walki boksu oraz zajęć fitness. Szczególny nacisk kładzie się na pracy rąk i nóg przy wyprowadzaniu ciosów i kicków. Celem zajeć jest rozwiniecie wytrzymałości siłowej, kondycji, siły dynamicznej, szybkości, równowagi, koordynacji ruchowej, wyładowanie negatywnej energii oraz rozładowanie stresu.


CROSSTRENING - jest to program treningu siłowo – wytrzymałościowego. Polega na wykonywaniu określonych ćwiczeń w ścisle określonym czasie. Świetny trening dla chcących otrzymać szybkie efekty i pokonywać właśne słabości.


ĆWICZENIA KOREKCYJNE - zajęcia dla dzieci, majace na celu wyrobienie u dzieci nawyku prawidłowej postawy ciała, wytworzenie silnej i wytrzymałej stabilizacji mięśniowo - więzadłowej kręgosłupa. Dzięki tym ćwiczeniom zwiększamy pojemność życiową płuc, rozciągamy nadmiernie napięte i/lub przykurczone mięśnie, wyrabiamy odruch prawidłowego ustawiania stóp i nawyk prawidłowego chodu. Ponadto na zajęciach instruktor dba o odpowiednie podejście dzieci i chęć do osiągania celów takich jak:
• Rozumienie potrzeby dbania o własną sylwetkę i sprawność fizyczną,
• Akceptacja potrzeby uczestnictwa w zajęciach gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej,
• Umacnianie wiary we własne siły i zdolność osiągania trudnych celów korekcyjnych,
• Kształtowanie prawidłowych postaw wobec uczniów słabszych i mniej sprawnych,
• Kształtowanie poczucia odpowiedzialności za współćwiczących i dbanie o ich bezpieczeństwo,
• Rozwijanie umiejętności panowania nad swoimi emocjami podczas gier i rywalizacji zespołowych.


DANCE&SHAPE - zajęcia przeznaczone dla pań, które chcą spalić mnóstwo kalorii dobrze się przy tym bawiąc. Trening to nieskomplikowany układ choreograficzny. Bazujący na krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, salsa, latino, jazz czy funky. To styl, który wyzwoli pokłady energii , pewności siebie i pomoże każdemu zabłysnąć na parkiecie.


FIT BALL- forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę oraz mniejszą piłeczkę, to idealna alternatywa dla wszystkich osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą. Kulisty kształt wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujących ciała, co wiąże się z potrzebą utrzymywania równowagi podczas wysiłku. Do zalet ćwiczeń z piłką należy duża ich skuteczność, zabezpieczenie przed obciążaniem kręgosłupa, zabawa oraz brak ograniczeń wiekowych.


FIT MAMA - fitness dla kobiet z dziećmi od 3 m-ca życia do roku. Wspólne zajęcia umożliwiają zwiększenie więzi między mamą a dzieckiem. Pozwalają na szybszy powrót do formy z przed ciąży bez konieczności rozstania się z maleństwem. Celem ćwiczeń jest połączenie relaksu, odprężenia i zabawy z poprawieniem kondycji i polepszeniem samopoczucia każdej mamy. Zajęcia łączą elementy zajęć ABT, BS, pilates i stretching,.Ćwiczenia są prowadzone w tempie,w którym nie stanie się krzywda dzieciom, a muzyka i jej głośność dobrana jest do słuchu małych klientów.


FAT KILLER - trening skoncentrowany na spalaniu tkanki tłuszczowej zarówno w dolnych jak i górnych częściach ciała. Wzmacnia i podnosi kondycję fizyczną oraz wydolność serca, przyspiesza metabolizm organizmu. Ćwiczenia polecane są dla średniozaawansowanych i pragnących zrzucić zbędne kilogramy.


JOGA - ćwiczenia, mające na celu połączenie ciała, umysłu, świadomości oraz duszy w jedną całość, co w efekcie prowadzi do poznania natury własnej i świata. To zajęcia dla każdego, kto chce wzmocnić swoją kondycję fizyczną, mieć więcej energii i jednocześnie czuć się bardziej skoncentrowanym i spokojnym. Czynią ciało elastycznym i silnym. Działają odstresowująco i relaksująco. Kształtują zgrabną sylwetkę, rozwijają gibkość, siłę i wytrzymałość, rozbudzają i podnoszą naszą witalność, oczyszczają i uzdrawiają ciało, odstresowują i poprawiają samopoczucie. Efektywny i wszechstronny trening zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych


POWER PUMP – trening opiera się na programie ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi fitnessowej, który wzmocni i ukształtuje twoje mięśnie. Piękna i wysportowana sylwetka będzie efektem regularnego uczestnictwa w zajęciach. Przysiady, podrzuty, wyciskanie to kilka z wielu atrakcji czekających na Ciebie na treningu. Trening zarówno dla początkujących i zaawansowanych


PŁASKI BRZUCH - trening mający na celu spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Pierwsza część zajęć polega na rozgrzaniu naszego ciała poprzez naukę krótkiego układu choreograficznego, druga część skupia uwagę na intensywnych ćwiczeniach mięśni brzucha i wzmacnianiu mięśni grzbietu.


PILATES - doskonałe połączenie gimnastyki, tai-chi, jogi i baletu. Ćwiczenia realizowane są przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Wszelkie ruchy są płynne, powolne, ale też precyzyjne. Mają za zadanie zaangażowanie nie tylko dużych partii mięśni, ale i także mniejszych zwłaszcza tych położonych głęboko. Ćwiczenia niejako podążają za rytmem ciała i skoordynowanym oddechem. Pilates jest polecany wszystkim, bez względu na płeć, wiek, kondycję fizyczną. Wiele z ćwiczeń w tym programie ma działanie rozciągające, wobec czego szczególnie skierowane są do osób pragnących poprawić elastyczność ciała, nauczyć się w kontrolowany sposób wykonywać ćwiczenia i zachować prawidłową postawę na co dzień.


SHERBORNE - Metoda Ruchu Rozwijającego według Weroniki Sherborne :
- wytworzenia pozytywnych więzi między dzieckiem a rodzicem, oraz między samymi dziećmi (zajęcia odbywają się w parach rodzic-dziecko lub dziecko-dziecko np. starsze i młodsze, bardziej sprawne i mniej sprawne ruchowo)
- przestrzegania zasad, reguł panujących na zajęciach;
- kształtowania umiejętności odczuwania przyjemności z ciszy i relaksu;
- rozładowania napięć z całego dnia pracy, poprzez zabawę i związane z tym pozytywne emocje,
- uświadomienia rodzicom, opiekunom roli ruchu oraz wspólnej zabawy dla umiejętności nawiązywania kontaktów społecznych przez ich dzieci;
- utrwalania części ciała oraz stronności;
- wykształcenia umiejętności naśladownictwa;
- kształtowania umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- kształtowanae umiejętności wspólnego bawienia się;
- kształtowania orientacji w schemacie swego ciała oraz w przestrzeni;
- poznawania, nazywania, identyfikowania części ciała;
- motywowania do komunikowania się.

Więcej informacji znadziecie Państwo na stronie internetowej klikając tu.


STEP&SHAPE - zajęcia o zmiennej intensywności. Pierwsza część zajęć to łatwy układ choreograficzne na stepie, resztę tworzy wzmacnianie poszczególnych partii mięśniowych. Intensywność treningu dość wysoka. Zajęcia dla osób zaawansowanych, jak również dla początkujących.


TANIEC UŻYTKOWY – impreza ze znajomymi…wakacyjne szaleństwa na parkiecie…a może wesele? Czasami po prostu nie wypada siedzieć przy stole, kiedy wszyscy dookoła bawią się na parkiecie. Na zajęciach Tańca Użytkowego poznasz i nauczysz się wykorzystywać podstawowe kroki z różnych technik tanecznych podczas imprez w klubach, dyskotekach, czy na weselach. Świetna zabawa, praktyczna wiedza i mnóstwo spalonych kalorii to tylko nieliczne z korzyści.


ZDROWY KRĘGOSŁUP - to specjalistyczne zajęcia fitness, oparty na ćwiczeniach wzmacniających, oddechowych i rozciągających, dzięki któremu pozbędziesz się wszelkich bóli okolic kręgosłupa, bioder i karku, a wzmacniając mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków – zadbasz nie tylko o sylwetkę, ale i prawidłową postawę ciała. W efekcie poczujesz się zdrowiej, będziesz lepiej się prezentować i wyglądać. Pomocna w profilaktyce osteoporozy, otyłości i schorzeń kręgosłupa. Ćwiczenia te to wspaniała okazja do zachowania sprawności i cieszenia się życiem.